For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis parašydami mums į el. paštą info@skelbimas24.lt , tai padaryti galima paspaudus ant užrašo KONTAKTAI, užpildžius laukelius ir paspaudus mygtuką SIŲSTI ŽINUTĘ.

Kaip įkelti skelbimą?

Paspaudus mygtuką + ĮKELTI SKELBIMĄ , naujame puslapyje pasirenkame atitinkamus laukelius, kurie apibūdina Jūsų skelbimą. Suvedame Skelbimo pavadinimą, pasirenkame reikalingą Kategoriją. Toliau atsiradus kitoms kategorijoms, pasirenkame tiksliai tas, kurios Jus nuves iki galutinės Jums reikalingos kategorijos skelbimui patalpinti. Tokiu būdu tiksli skelbimo vieta ( tiksli kategorija) padės greičiau portalo lankytojams rasti Jūsų skelbimą. Jei nerandate tikslios, Jums tinkančios kategorijos, visada galite pasirinkti kategorijas Kita arba Visa kita ir įkelti skelbimą.

Tik kai pasirinksite Jums reikalingą kategoriją, atsiras visi kiti reikalingi laukeliai (Skelbimo tipas, Kaina, Video nuoroda, Nuotraukų įkėlimo langas, Skelbimo aprašymo langas ir visi kiti)

Pabaigai suvesti savo Vardą ar pseudonimą, telefono numerį ir miestą. Spausti PATVIRTINTI.

Kaip redaguoti savo skelbimą?

Įprastu būdu prisijungę prie skelbimas24.lt, puslapio viršuje, dešinėje paspaudus savo Vardą ir pasirinkus PROFILĮ, nukreipiami į vartotojo aplinką. Kairėje puslapio pusėje po profilio nuotrauką spaudžiame SKELBIMAI mygtuką. Pasirenkame skelbimai ir atsiradus Jūsų skelbimų sąrašui, pasirenkame norimą redaguoti skelbimą. Skelbimo apatinėje dalyje, spaudžiame ant PIEŠTUKO simbolio, kuris leidžia redaguoti skelbimą. Padarę pakeitimus, spaudžiame mygtuką PATVIRTINTI.

Kaip patalpinti nuotraukas?

Įsitikinkite, kad nuotrauka yra mažesnė nei 25 Mb. Norint įkelti nuotraukų, reikia spausti pelyte ant nuorodos lange arba tiesiog tempkite failą nuo Jūsų kompiuterio ekrano ar papkutės ir meskite į lango vidų. Galima įkelti iki 25 nuotraukų.

Kaip ištrinti skelbimą?

Įprastu būdu prisijungę prie skelbimas24.lt, puslapio viršuje, dešinėje paspaudus savo Vardą ir pasirinkus PROFILĮ, nukreipiami į vartotojo aplinką. Kairėje puslapio pusėje po profilio nuotrauką spaudžiame SKELBIMAI mygtuką. Pasirenkame skelbimai ir atsiradus Jūsų skelbimų sąrašui, pasirenkame norimą redaguoti skelbimą. Skelbimo apatinėje dalyje, spaudžiame ant X simbolio, kuris leidžia trinti skelbimą.

Ištryniau skelbimą, bet jis vis dar yra matomas.

Skelbimo ištrynimas gali užtrukti iki 20 minučių.

Ar skelbime būtina nurodyti savo telefono numerį?

Įkeliant skelbimą telefono numerį įvesti privaloma tam, kad su Jumis galėtų susisiekti pirkėjas. Telefono numeris mums yra reikalingas Jūsų asmenybės patvirtinimui bei tam, kad mes turėtume galimybę su Jumis susisiekti iškilus nesklandumams su Jūsų skelbimu.

Kodėl skelbime nematau elektroninio pašto adreso?

El. pašto adresas yra nerodomas tam, kad Jus apsaugotume nuo nepageidaujamos reklamos.

Top